Aktualności

TRAKO 2019

Targi TRAKO 2019 olbrzymią frekwencją wystawców i zwiedzających, kolejny raz potwierdziły swoją drugą pozycję w Europie, jako miejsce spotkań przedstawicieli transportu szynowego. Mieliśmy przyjemność pracować w Gdańsku dla naszego stałego klienta PHOENIX CONTACT Polska oraz nowych dla nas wystawców, firm ENERIA CAT Polska oraz VOITH Niemcy.

AUTOMATICON 2019

W marcu 2019 roku odbyła się jubileuszowa, 25-ta edycja targów AUTOMATICON w Warszawie. To profesjonalne forum szeroko pojętej branży automatyki przemysłowej. AD EXPO buduje na tych targach stoiska dla swoich klientów nieprzerwanie od dwunastu lat . W tej edycji przygotowaliśmy dwie realizacje.

WOD KAN 2018

XXVI targi WOD-KAN w Bydgoszczy odbyły się przy sprzyjającej, słonecznej pogodzie, jak niemal co roku. To istotne, zważywszy na liczne ekspozycje zewnętrzne. Wnętrze nowoczesnej , dobrze klimatyzowanej hali pozwoliło też na komfortowe warunki pracy wystawcom i licznym zwiedzającym. Efekty naszej pracy – na zdjęciach.

AUTOSTRADA POLSKA 2018

Ponad 10 000 odwiedzających tegoroczną edycję targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA w Kielcach to wynik imponujący. W tej edycji przygotowaliśmy ekspozycje dla firm : SAFEROAD, VIACON oraz WEIR.

MEDICA 2017

Tradycyjnie, jak co roku w listopadzie w Düsseldorfie odbyły się największe na świecie targi branży medycznej. W targach MEDICA uczestniczą przedstawiciele wszystkich sektorów związanych z wyposażeniem i aparaturą medyczną. Efektem naszej pracy były ekspozycje dla firm EOS(Włochy) oraz YHLO (Chiny).

ENERGETAB 2017

Po raz 30-ty w Bielsku Białej odbyły się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB. Zaprezentowało się na nich 750 wystawców z 22 krajów Europy i Azji. Zrealizowaliśmy dla naszych klientów dwie ekspozycje zewnętrzne ( COMAP, FOGO) oraz piętrowe stoisko wewnątrz hali dla PHOENIX CONTACT.

TRAKO 2017

TRAKO to drugie pod względem wielkości targi branży kolejowej w Europie. Odbywają się w Gdańsku co 2 lata. W tym roku gościły 700 wystawców z 25 krajów.

AUTOSTRADA 2017

Szarość betonu coraz powszechniej goszcząca w wielu domach doskonale sprawdza się również w ekspozycjach targowych. Nowy trend na wspólnym, stumetrowym stoisku SAFEROAD I VIACON zaowocował kolejnym Medalem Targowym za aranżację.

BAUMA 2016

W tegorocznej edycji targi BAUMA w Monachium odwiedziło w ciągu tygodnia ponad 580 tysięcy zwiedzających. To nowy rekord. Te Międzynarodowe Targi Specjalistycznych Maszyn Budowlanych, Sprzętu i Urządzeń Stosowanych w Budownictwie oraz Maszyn Górniczych są największą na świecie imprezą w branży. Tym razem pracowaliśmy zarówno na hali, jak i na olbrzymim terenie zewnętrznym tych targów.

WOD KAN 2016

1000 m – taką powierzchnię mieli do wykorzystania i dokładnie ją zagospodarowali - wystawcy tegorocznych targów WOD KAN w Bydgoszczy. To debiut tych targów w nowej, przestrzennej hali. Ponad 9000 m2 zajęły ponadto ekspozycje na terenie zewnętrznym. Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla wodociągów WOD KAN, to największa impreza branżowa w kraju. W tej edycji przygotowaliśmy ekspozycje dla czterech firm.

wyłącz menu